Medarbetare

Nedan ser du alla som jobbar på Louis de Geer Konsert & Kongress. Tveka inte att kontakta oss om du har några frågor.

ggg

Liselotte Andersson

Platschef & restaurangansvarig
011-15 50 41
liselotte.andersson@norrkoping.se

Om Liselotte
ggg

Peter Aspenstam

Projektledare konferens

Om Peter
ggg

Jakob Eriksson

Tekniker

Om Jakob
ggg

Sara Eriksson

Kock

Om Sara
ggg

Daniel Friberg

Kock

Om Daniel
ggg

Patrik Hansson

Kock

Om Patrik
ggg

Johan Janson

Konsertansvarig
011-15 50 47
johan.jansson@norrkoping.se

Om Johan
ggg

Carina Johansson

Säljare
011-15 50 31
carina.johansson@norrkoping.se

Om Carina
ggg

Johanna Jonsson

Säljare
011-15 50 28
johanna.jonsson@norrkoping.se

Om Johanna
ggg

Dennis Lindberg

Kock

Om Dennis
ggg

Gaye Lundgren

Konferensansvarig
011-15 50 21
gaye.lundgren@norrkoping.se

Om Gaye
ggg

Pontus Nibblén

Teknikansvarig
011- 15 50 38
pontus.nibblen@norrkoping.se

Om Pontus
ggg

Hans-Ove Nilsson

Köksmästare
011-15 50 43
hans-ove.nilsson@norrkoping.se

Om Hans-Ove
ggg

Magnus Nilsson

VD
011-155058
magnus1.nilsson@norrkoping.se

Om Magnus
ggg

Thor-Atle Normann

Hovmästare
011-15 50 36
thor-atle.normann@norrkoping.se

Om Thor-Atle
ggg

Anders Nyman

Tekniker
011-15 50 40
anders.nyman@norrkoping.se

Om Anders
ggg

Annika Nyström

Försäljningsansvarig
011-15 50 48
annika.nystrom@norrkoping.se

Om Annika
ggg

Ferid Sahili

Vaktmästare
011-15 50 24
ferid.sahili@norrkoping.se

Om Ferid
ggg

Malin Singelsö

Marknads - och kommunikationsansvarig
011-15 50 26
malin.singelso@norrkoping.se

Om Malin
ggg

Cecilia Thygesen

Biljett- och konsertansvarig
011- 15 50 17
cecilia.thygesen@norrkoping.se

Om Cecilia
ggg

Maria Törnfeldt

Ekonomiansvarig
011-15 50 27
maria.tornfeldt@norrkoping.se

Om Maria
ggg

Andrea Torrico

Hovmästare
011-15 50 44
andrea.torrico@norrkoping.se

Om Andrea
ggg

Susanne Widfeldt

Ekonomiassistent
011-15 50 29
susanne.widfeldt@norrkoping.se

Om Susanne