Medarbetare 2016-09-13T09:40:30+00:00

Medarbetare

Nedan ser du alla som jobbar på Louis de Geer Konsert & Kongress. Tveka inte att kontakta oss om du har några frågor.

Ledning och ekonomi

ggg

Magnus Nilsson

VD
011-155058
magnus1.nilsson@norrkoping.se

Om Magnus
ggg

Maria Törnfeldt

Ekonomiansvarig
011-15 50 27
maria.tornfeldt@norrkoping.se

Om Maria
ggg

Susanne Widfeldt

Ekonomiassistent
011-15 50 29
susanne.widfeldt@norrkoping.se

Om Susanne

Marknad och sälj

ggg

Malin Singelsö

Marknads - och kommunikationsansvarig
011-15 50 26
malin.singelso@norrkoping.se

Om Malin
ggg

Annika Nyström

Försäljningsansvarig
011-15 50 48
annika.nystrom@norrkoping.se

Om Annika
ggg

Carina Johansson

Projektledare & säljare
011-15 50 31
carina.johansson@norrkoping.se

Om Carina
ggg

Johanna Jonsson

Säljare
011-15 50 28
johanna.jonsson@norrkoping.se

Om Johanna
ggg

Lisa Schäder

Sälj- & konferenssupport
011-155035
lisa.schader@norrkoping.se

Om Lisa

Evenemang

ggg

Johan Janson

Konsertansvarig
011-15 50 47
johan.jansson@norrkoping.se

Om Johan
ggg

Gaye Lundgren

Konferensansvarig
011-15 50 21
gaye.lundgren@norrkoping.se

Om Gaye
ggg

Cecilia Thygesen

Biljett- och konsertansvarig
011- 15 50 17
cecilia.thygesen@norrkoping.se

Om Cecilia
ggg

Peter Aspenstam

Projektledare konferens

Om Peter

Restaurang

ggg

Liselotte Andersson

Platschef & restaurangansvarig
011-15 50 41
liselotte.andersson@norrkoping.se

Om Liselotte
ggg

Thor-Atle Normann

Hovmästare
011-15 50 36
thor-atle.normann@norrkoping.se

Om Thor-Atle
ggg

Andrea Torrico

Hovmästare
011-15 50 44
andrea.torrico@norrkoping.se

Om Andrea
ggg

Hans-Ove Nilsson

Köksmästare
011-15 50 43
hans-ove.nilsson@norrkoping.se

Om Hans-Ove
ggg

Daniel Friberg

Kock

Om Daniel
ggg

Patrik Hansson

Kock

Om Patrik
ggg

Dennis Lindberg

Kock

Om Dennis
ggg

Sara Eriksson

Kock

Om Sara

Teknik och lokaler

ggg

Pontus Nibblén

Teknikansvarig
011- 15 50 38
pontus.nibblen@norrkoping.se

Om Pontus
ggg

Anders Nyman

Tekniker
011-15 50 40
anders.nyman@norrkoping.se

Om Anders
ggg

Ferid Salihi

Vaktmästare
011-15 50 24
ferid.salihi@norrkoping.se

Om Ferid