Att jobba som säljare innebär omväxlande dagar och alla människor jag möter, det är svårt att hitta något som är lika roligt!
Jag älskar att möta människor och min drivkraft är att verkligen lyssna och upptäcka alla behov företaget har. Att sedan lyckas presentera ett upplägg som uppfyller det är så inspirerande.

Jag har jobbat med försäljning i många år inom Parks and Resorts, efter det en kortare tid på ett Radisson-hotell som försäljningschef. Jag saknade utesäljsrollen och är stolt över att nu få arbeta med en produkt som har så många möjligheter som Louis De Geer.

På fritiden blir det mycket familjetid, även middagar med vänner och familj är nåt jag gillar.
En riktigt bra kardemummabulle som fika är svårslaget!

Ledning och ekonomi

ggg

Liselotte Andersson

VD
011-15 50 41
liselotte.andersson@norrkoping.se

Om Liselotte
ggg

Maria Törnfeldt

Ekonomiansvarig
011-15 50 27
maria.tornfeldt@norrkoping.se

Om Maria

Kerstin Palm

Ekonomiassistent
011-15 50 29
kerstin.palm2@norrkoping.se

Om Kerstin

Marknad och sälj

ggg

Jessica Ohlsson

Marknads- och kommunikationsansvarig
011-15 50 42
jessica.ohlsson@ldgab.se

Om Jessica
ggg

Annika Nyström

Försäljningsansvarig
011-15 50 48
annika.nystrom@ldgab.se

Om Annika
ggg

Carina Johansson

Projektledare & säljare
011-15 50 31
carina.johansson@norrkoping.se

Om Carina
ggg

Lisa Schäder

Sälj- & konferenssupport
011-155035
lisa.schader@norrkoping.se

Om Lisa

Evenemang

ggg

Christina Wahlin

Biljettansvarig
011-15 51 00
christina.wahlin@norrkoping.se

Om Christina
ggg

Johan Janson

Konsertansvarig
011-15 50 47
johan.janson@ldgab.se

Om Johan
ggg

Gaye Lundgren

Konferensansvarig
011-15 50 21
gaye.lundgren@norrkoping.se

Om Gaye
ggg

Cecilia Thygesen

Biljett- och konsertansvarig
011- 15 50 17
cecilia.thygesen@norrkoping.se

Om Cecilia
ggg

Peter Aspenstam

Projektledare konferens

Om Peter

Restaurang

ggg

Liselotte Andersson

Platschef & restaurangansvarig
011-15 50 41
liselotte.andersson@norrkoping.se

Om Liselotte
ggg

Thor-Atle Normann

Hovmästare
011-15 50 36
thor-atle.normann@norrkoping.se

Om Thor-Atle
ggg

Andrea Torrico

Hovmästare
011-15 50 44
andrea.torrico@norrkoping.se

Om Andrea
ggg

Hans-Ove Nilsson

Kökschef
011-15 50 43
hans-ove.nilsson@norrkoping.se

Om Hans-Ove
ggg

Daniel Friberg

Kock

Om Daniel
ggg

Patrik Hansson

Kock

Om Patrik
ggg

Dennis Lindberg

Kock

Om Dennis
ggg

Sara Eriksson

Kock

Om Sara
ggg

Helen Arvidsson

Konsertvärdsansvarig
011-15 50 23
helen.arvidsson@norrkoping.se

Om Helen

Teknik och lokaler

ggg

Pontus Nibblén

Teknikansvarig
011- 15 50 38
pontus.nibblen@norrkoping.se

Om Pontus
ggg

Anders Nyman

Tekniker
011-15 50 40
anders.nyman@norrkoping.se

Om Anders
ggg

Ferid Salihi

Vaktmästare
011-15 50 24
ferid.salihi@norrkoping.se

Om Ferid